MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 7495087
nr 749 5087
Stolar
4 st, modell äldre, Bemålade
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 26 mars 2012
kl 17:30:27
800 kr
1.100 kr
1.300 kr